Atkeliauja kinologų Kalėdos!

2014 Gruodis 18 d.

 

„Vilniaus žiema“ ir „Kalėdų taurė“ – tradicinės Lietuvos kinologų parodos vėl primena mums apie besibaigiančius metus...

Gruodžio 20-21 d. Parodų ir kongresų centre Litexpo kasdien varžysis daugiau kaip 17oo šunų iš įvairiausių Europos šalių.

Šunų parodose mes visada laukiame ne vien dalyvių, bet visų, kas myli šunis, kas turi augintinių ar  tik svajoja apie mielą nulėpausį. Šunų parodos yra geriausia vieta pamatyti šunų vesilių įvairovę, susipažinti su veisėjais ir patirti kinologinių varžybų azartą.

Ir tai dar ne viskas. Trečioje Litexpo rūmų salėje, kur šiemet įsikurs mobilusis LKD Mokymo centras, jūsų lauks pramoginė edukacinė programa „Kurkime gyvūnus mylinčią šalį!“.

Čia vyks turiningi ir smagūs užsiėmimai vaikams, pamokos apie saugų bendravimą su šunimis ir žmonių atsakomybę, konsultacijos gyvūnų augintojams, šunų dresūros parodomoji programa, vikrumo varžybų dalyvių pasirodymai.

Mokymo centre jau iškepti imbieriniai sausainiai, nuostabus Kalėdų namelis (ačiū auksarankei Jūratei), paruoštos kūrybinės užduotys ir neįprasta eglė, ant kurios galėsite pakabinti čia pat sukurtus savo papuošalus.

Susitikime – į sostinę atkeliauja kinologų Kalėdos!