Mokymo centras tęsia mokymus įmonių darbuotojams

2014 Rugsėjis 26 d.

 

Rugsėjo 25 d. LKD Mokymo centras pravedė mokymus AB „Lietuvos dujos“ Vilniaus filialo darbuotojams.

Analogiški užsiėmimai jau vyko Klaipėdoje ir Šiauliuose, o iki Naujųjų metų paskaitas apie saugų bendravimą su šunimis išklausys 80 Vilniaus zonos darbuotojų.

Šį kartą mokymams pravesti pasitelkti kolegos – dresūros mokyklos „Smart Dog“ kinologas Karolis Grigaliūnas ir rotveileris Bo.

Dalyvaujant puikiai išauklėtam Bo, paskaitoje dėstomi dalykai tapo ne tik lengviau suprantami, bet ir intriguojančiai įdomūs. Kursų dalyviai nuščiuvę stebėjo Karolio ir Bo vedamą praktinę mokymų dalį.

Jie sužinojo, kaip „perskaityti“ šuns kūno kalbą, kokius perspėjamuosius signalus šuo dažniausiai siunčia žmogui.

Kaip reaguoti į vienokį ar kitokį šuns elgesį, kaip neišprovokuoti konflikto, kaip elgtis puolant šuniui – kursų klausytojai aptarė įvairias gyvenimiškas situacijas.

Mokymo centro vedamos paskaitos niekada neapsiriboja siaura tematika. Paskaitose ir praktiniuose užsiėmimuose siekiama ugdyti kinologinę kultūrą, gerinti visuomenės požiūrį į šunis.

Todėl pirmojoje paskaitos dalyje Mokymo centro vadovė Daiva Kvedarienė supažindino dujininkus su šuns prigimtimi, poreikiais, pabrėžė gyvūnų gerovės, atsakingos savininkystės svarbą.

Myli šunis, patinka švietėjiška veikla, nori atlikti profesinę praktiką, turiningai praleisti laisvalaikį – prisijunk prie LKD Mokymo centro komandos! E. p. svietimas@kinologija.lt.