Mokytojai išklausė Mokymo centro paskaitas

2015 Sausis 27 d.

 

Šalies pedagogai, bendrojo lavinimo mokyklose dėstantys žmogaus saugos kursą, išklausė LKD Mokymo centro parengtą specialų kursą apie saugų bendravimą su šunimis.

Sausio 27 dieną šis žmogaus saugos kursas buvo dėstomas Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Civilinės saugos mokymo centre, įsikūrusiame Generolo A. Ramanausko kovinio rengimo centre Nemenčinėje (Vilniaus r.).

Mokymai, kuriuos vedė Daiva Kvedarienė, buvo organizuoti pagal bendrojo lavinimo mokyklų žmogaus saugos mokytojų mokymo programą.

Pasibaigus mokymams kursų klausytojai užpildė anketas.

29 metų stažą turinti mokytoja iš Gelgaudiškio miestelio (Šakių r.) teigė, jog tokie kursai yra „puiki žmonių mąstymo, šunų auginimo ir priežiūros kultūros keitimo priemonė“.

Į klausimą, ar šunų dalyvavimas paskaitoje darė įtaką atmosferai auditorijoje, ji atsakė, kad šunų buvimas auditorijoje jai buvo malonus ir tapo savotišku kolegų pažinimu – buvo galima sužinoti, kas prisibijo ar vengia šunų, taip pat akivaizdu tapo, kas myli šunis.

Pakruojiškė mokytoja teigė, kad praktinės užduotys, kurias atliko užsiėmimo metu, jai padėjo daug lengviau perprasti ir įsiminti lektorės išdėstytus dalykus.

O iš Kretingos atvykusi 2 metų stažą turinti pedagogė anketoje parašė, jog tik išmokus patiems saugiai elgtis su šunimis, perpratus šunų kūno kalbą ir kitus svarbius dalykus, galima to mokyti vaikus.

Guodos Kavaliauskaitės nuotr.