Spalio 3 d. pasimatysime prie Baltojo tilto!

2015 Spalis 1 d.

 

Kas bus prie Baltojo tilto?

Gyvūnų mylėtojai prie sostinės Baltojo tilto švęs Tarptautinę gyvūnų globos dieną.

Pasirodys dresuoti šunys, šunų mylėtojų klubai ir gyvūnų globos organizacijos pristatys savo veiklą, dalinsis gyvūnų auginimo patirtimi.

Pamatysite Vilniaus bei Kauno teritorinių muitinių tarnybinių šunų pasirodymą.

Savo gyvūnėlių kolekciją pristatys Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro gamtininkai.

O kas dar įdomesnio?

Prie Baltojo tilto didelėje žalioje palapinėje įsikurs Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro kūrybinės dirbtuvės.

Čia visi galės kurti įdomius darbelius, konsultuotis su patyrusiais šunų augintojais, klausytis paskaitų apie saugų bendravimą su gyvūnais, gyvūnų gerovę. Mokymo centro komanda jūsų laukia ir sako: „Visi drauge kurkime gyvūnus mylinčią šalį!“ 

„Aitvarų perykloje“ taip pat bus labai įdomu – galėsite gaminti aitvarus ir, jei vėjai bus palankūs, paleisti juos skristi!

Ar galime ateiti su savo augintiniais?

Taip! Būtinai ateikite! Tik nepamirškite augintinio sveikatos paso. Jūsų šuo turi būti socialus, draugiškas žmonėms ir gyvūnams. Kartu su savo augintiniu jūs galėsite dalyvauti konkursuose, viktorinose. 

Vienas linksmiausių konkursų – „Pagundų trasa“, į šį konkursą su savo augintiniu registruokitės jau dabar e. paštu lkd.karina@gmail.com. Pasidomėkite konkurso sąlygomis.

Kiek tai kainuos ir kiek užtruks?

Nemokama pramoginė-edukacinė programa spalio 3 d. prie Baltojo tilto tęsis nuo 12.00-15.00 valandos.

Ateikite švęsti drauge!

Šventės partneris – Royal Canin Lietuva.

DRUSKININKŲ gyventojai ir kurorto svečiai spalio 3-4 d. taip pat kviečiami į gyvūnų globos šventę http://www.mesirsunys.lt/naujiena/druskininkuose-vyks-gyvunu-globos-svente/

Myli šunis, patinka švietėjiška veikla, nori atlikti profesinę praktiką, turiningai praleisti laisvalaikį – prisijunk prie LKD Mokymo centro komandos! E. p. savanoriai@kinologija.lt.

G.Kavaliauskaitės nuotr.