Startavo naujas projektas

2014 Rugsėjis 16 d.

 

Rugsėjo 16 d. startavo emocinis prevencinis projektas „Aš ir tu – mes kartu“, kuriame dalyvauja Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras.

Ši prevencinė programa yra Vilniaus m. savivaldybės,  „Genio“ pradinės mokyklos ir LKD Mokymo centro bendras tęstinis projektas psichinei vaikų sveikatai stiprinti.

Projekto išskirtinumas – užsiėmimuose dalyvaujantys šunys. Projektas tęsis iki Naujųjų metų.

Projekto metu mokiniams bus padedama adaptuotis kintančioje socialinėje aplinkoje, formuoti bendravimo įgūdžius, augti asmenybėmis, ugdyti pasitikėjimą savimi ir stiprinti savęs vertinimą.

Užsiėmimus, kurie vyks kartą per savaitę, lankys ta pati dešimties vaikų grupė.

Pagal iš anksto numatytą planą vaikams bus vedami užsiėmimai „Saugus šalia šuns“, pradinės mokyklos bendruomenė bus supažindinta su šunų sportu Agility, vyks bendros šventės ir išvykos.

Kad vaikai geriau jaustųsi, „Genio“ mokykloje lankysis tie patys  auksaspalviai retriveriai – Grotas ir Etta. Praėjusią vasarą šie šunys išlaikė testus ir turi sertifikatus, leidžiančius dalyvauti užsiėmimuose su vaikais.

Užsiėmimus su šunimis mokyklos psichologei padeda vesti Mokymo centro atstovė Daiva Kvedarienė ir savanorė Guoda Kavaliauskaitė.

D.Kvedarienė jau turi panašaus darbo patirties – toje pačioje „Genio“ pradinėje mokykloje kartu su savo šunimi pusmetį dalyvavo psichologės Ingridos Stasytienės vestuose užsiėmimuose vaikų emocinei būklei gerinti.

Guodos Kavaliauskaitės nuotr.