ŠUNS DIENA: jau netrukus!

2016 Balandis 5 d.

 

Balandžio 24-ąją - ŠUNS DIENĄ kviečiame švęsti visoje Lietuvoje, o vilniečius ir sostinės svečius su savo augintiniais ar be jų kviečiame rinktis nuo 12.00 iki 15.00 val. prie Baltojo tilto!

Lietuvos kinologų draugija pristatys šunų mylėtojų ir šunų veislių klubus, kvies drauge su augintiniais dalyvauti linksmuose konkursuose – išmėginti savo jėgas, laimėti prizų, patirti varžybų azartą.

ŠUNS DIENOS palapinių miestelyje prie Baltojo tilto veiks Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro kūrybinės dirbtuvės „Su šunimis – apie šunis“. Tai bus jauki, spalvinga erdvė tėveliams bei vaikučiams – visai jūsų šeimai ir jūsų augintiniams.

„Urban Dog“ organizuos testą „Miesto šuo“. Sužinosime ir pamatysime, kaip socializuotas šuo turi tinkamai elgtis mieste. Šventės metu „Urban Dog“ konsultuos svečius ir dalyvius šunų dresūros, socializacijos klausimais.

Patyrę Jakovo veterinarijos klinikos gydytojai konsultuos šunų mylėtojus apie augintinių sveikatą, priežiūrą, ligas. Veterinarijos gydyklos šią dieną taikys nuolaidas jūsų augintiniams.

Sveikos šunų mitybos ekspertas Lietuvoje Royal Canin konsultuos apie subalansuotą gyvūnų mitybą, patars ir atsakys į jūsų klausimus.

„Vivid Vilnius“ kvies drauge su augintiniais pažinti Vilnių ir vykti į nemokamą ekskursiją su profesionalia gide po sostinės senamiestį.

Vyks „CaniCross“, arba bėgimas su šunimis, prisisegus specialius pakinktus. Pagrindinis šio sporto privalumas yra tas, kad aktyviai juda ne tik šuo, bet ir žmogus, o bėgioti su šunimi galima visur – ir mieste, ir užmiestyje. Bėgimą su šunimis organizuos Paulius Stravinskas kartu su „TOP dogz“ entuziastais.

Pagrindinis naujienų portalas Delfi (GRYNAS ir LETENA) supažindins visus Lietuvos žmones su projektu „Šuns diena“ ir jo dalyviais, kvies šią dieną praleisti drauge.

Dresūros mokyklos „Reksas“ ARENOJE nuo 12.30 val. vyks nemokami praktiniai seminarai visiems šunų augintojams. Registruokitės e.paštu: jonas@reksas.lt.

To mūsų renginiuose dar nebuvo: Aistis kartu su savo augintine „vestuke“ Ruku vaišins ŠUNS DIENOS svečius ir dalyvius nemokamais nealkoholiniais kokteiliais!

Vilniaus kavinės prisijungs prie naujojo, išskirtinio projekto ir balandžio 24-ąją pakvies vilniečius bei sostinės svečius vėlyvųjų pusryčių arba pietų kartu su savo augintiniais (kavinių sąrašas).

Puikus „After party“ pasiūlymas: nuo 16.00 val. kavinėje „Mano guru“ (Vilniaus g. g. 22/1, Vilnius) paskaita „Šuns etiketas draugiškose gyvūnams vietose“. Gyvūnų gerovės iniciatyvų entuziastai laukia jūsų su augintiniais – bus įdomu!

Gyvūnų viešbutyje „Barkvilis“ augintinių nemokamai lauks: šėlionės su kitais šunimis, žaislų bei žaidimų „testavimas“, mėsos torto degustavimo čempionatas. Šeimininkų nemokamai lauks: idėjos, kaip užimti savo šunį; konsultacijos, kaip pratinti savo augintinį gerai leisti laiką be šeimininkų; pokalbiai prie kavos puodelio. Vidaus ir lauko aikštelės riboto dydžio, todėl maloniai prašome registruotis iš anksto mob. tel. 8 699 59 894 arba e.paštu info@barkvilis.lt.

ŠUNS DIENĄ švęs ir Trakų gyventojai! 13.00 val. trakiškiai rinksis prie Trakų kultūros rūmų ir eisena „Miesto šuo“ pajudės Trakų pilies apžvalgos aikštelės link. 14.00 val. – bendra fotografija priešais Trakų pilį. 14.20-15.20 val. konkursai, nominacijos, dovanos! Daugiau informacijos – socialinėje Trakų šunų mylėtojų šventės paskyroje.

Jeigu gyvenate Kėdainiuose arba ten svečiuositės, nepraleiskite progos balandžio 24 d. 17.00 val. susitikti su kinologų bendruomene – Kėdainių kinologų klubas kviečia šunų mylėtojus ir augintojus rinktis J.Basanavičiaus g. 49 (prie „Norfos“) ir paminėti visuotinę ŠUNS DIENĄ.

Gera žinia Šakių miesto ir rajono gyventojams - ŠUNS DIENA vyks ir jūsų mieste! Su šunimis ar be jų rinkitės 12.00 val. J. Lingio parke trikampyje po ąžuolu, kur vyks įvairūs konkursai tiek šuneliams, tiek šeimininkams. Bus renkama panašiausia pora, gudriausias augintinis, gražiausia šypsena ir kiti nugalėtojai. Šventę organizuoja Šakių kinologų klubas ir Čekoslovakų vilkšunų klubas.

Pamatyti įvairių veislių šunų, patirti naujų įspūdžių galėsite ir Šiaulių arenoje, kur balandžio 23-24 d. vyks visų veislių šunų paroda (CAC) ir šunų vikrumo varžybos „Akelos taurė 2016“. ŠUNS DIENĄ šiauliečiai rinks pačius gražiausius ir vikriausius šunis!

Renginio organizatorius papuoš laisvalaikio drabužių visai šeimai kūrėjai „Stylish Paw“ . Jie taip pat pažadėjo nuolaidų kuponų visiems konkursų dalyviams bei prizų nugalėtojams.
ŠUNS DIENOS proga galime atnaujinti ir savo „kailiuką“!


DĖMESIO: šventė nemokama, registruotis į ją nereikia (išskyrus konkursus, informacija apie juos bus paskelbta atskirai).

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite e.paštu lkd.suo@gmail.com.

Šventės programa.

https://www.facebook.com/events/1728527130756729/