Šuns teisių knyga: sužavėti visi!

2015 Kovas 9 d.

 

Mieli konkurso „Šuns teisių knyga“ dalyviai!

Jūs visi esate verti pačių gražiausių žodžių ir prizų. Šunų parodos teisėjai, dalyviai, svečiai iš kitų šalių ir parodos žiūrovai liko sužavėti jūsų išmone ir nuoširdumu.

Visų, kas vartė ir vartys šias knygas, vardu tariame ačiū. Jūsų sukurtos knygelės niekur nedings – paroda jau „įgijo kojas“ ir netrukus pradės kelionę po Lietuvą.

Kovo 8-osios vakare buvo suskaičiuoti balsai ir paskelbti nugalėtojai.

Pirmoji vieta – Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijos 2 B klasės sukurtai „Šuns teisių knygai“ (mokytojos – Aurelija Plesevičienė ir Ina Loginova).

Antroji vieta – Kauno „Vyturio“ katalikiškos vidurinės m-klos 4 B klasei, šią knygą mokiniai kūrė kartu su mokytoja Gitana Skaudiene.

Trečioji vieta – Šiaulių sanatorinės mokyklos knygai (mokytojos Lina Navikienė ir Asta Karbauskaitė).

Originaliausia knyga – Kauno Jurgio Dobkevičiaus vid. m-klos 2 B klasės sukurta knyga, ją vaikams sukurti padėjo mokytoja Jolita Sakalauskienė.

„Šuniškiausia“ – Kauno „Vyturio“ katalikiškos m-klos 4 C klasės knyga (mokytoja Arūnė Janulevičienė).

Pasak pradinukų mokytojų, kurdami knygas, vaikai pakartojo bei labai gerai įsiminė ir savo teises.

„Dėkui už puikų renginį, už galimybę sudalyvauti, už jūsų veiklą ir iniciatyvas. Mažieji tikrai labai laimingi, sulaukę apdovanojimo ir lauktuvių“, – po konkurso rašė mokytoja Jolita Sakalauskienė, su savo ugdytiniais sukūrusi pačią originaliausią knygą (Kauno Jurgio Dobkevičiaus vid. m-kla, 2 B klasė).

 

 
G.Kavaliauskaitės, A.Menčiūnienės nuotr.
 
Myli šunis, patinka švietėjiška veikla, nori atlikti profesinę praktiką, turiningai praleisti laisvalaikį – prisijunk prie LKD Mokymo centro komandos! E. p. savanoriai@kinologija.lt.