Žaislų konkurse išrinktas gražiausias šuo

2014 Birželis 17 d.

 

Tarptautinėje šunų parodoje gegužės 24 dieną Mokymo centras jau antrą kartą surengė žaislų konkursą „Pats gražiausias šuo“.

Konkurse varžėsi 5-13 metų vaikai su savo mylimiais žaisliniais šuniukais.

Dalyviai nepabūgo Molėtų aerodromą kepinančios saulės ir drąsiai demonstravo šuniukus besišypsančiai teisėjai iš Slovėnijos Željkai fon Zidar.

Vertėjaujant konkurso vedėjai Augustei Šedytei, teisėja domėjosi, kokie yra šunelių vardai ir amžius, ką jie mėgsta. Klausinėjo, kaip vaikai su šuneliais žaidžia, ar moka juos prižiūrėti ir paruošti konkursui.

Specialiai šiam konkursui pagal Saulės vaikų dainą „Mažas šunelis“sesutės Olanda ir Aringa Rudenok parengė šokį su žaisliukais, o Eva Marija Mostvilaitė padeklamavo nuostabų eilėraštį.

Galiausiai buvo išrinkti konkurso laureatai.

Teisėjos sprendimu, pačiu gražiausiu šunimi tapo Olandos Rudenok (11 m.) augintinis.

Pats draugiškiausias šuo buvo Evos Marijos Mostvilaitės (8 m.) žaislinis šunelis, o Linksmuoju šunimi tituluotas Oskaro Račko (5 m.) žaisliukas.

Žailinių šuniukų ir vaikų konkursą LKD Mokymo centras sumanė ne vien kaip būdą užimti mažuosius parodos lankytojus, bet ir kaip galimybę supažindinti juos su kinologija, pamokyti parodos taisyklių, paskatinti pasirodyti didesnei auditorijai.

Visų nuostabai, konkurso ringe mažieji puikiai jautėsi ir gražiai pristatė savo žaislinisu šuniukus. Vienintelis, ko jiems trūko – išmokti pralaimėti, bet juk su šia užduotimi sunkiai susidoroja ir suaugusieji.