Virtualūs Mokymo centro susitikimai: Svajonių šuo

2023 Spalis 18 d.

 

Šeimos šuo. Mano šuo. Mylimiausias šuo. Šiuose žodžiuose slypi tiek daug.

Jie apie tai, kad 365 dienas bent 2 kartus per dieną bet kokiu oru aš einu į lauką. Planuoju išvykas ir savo atostogas ten, kur priima su šunimis. Kasdien mokausi ir vis labiau pažįstu savo šunį. Kiekvieną mėnesį savo augintiniui išleidžiu nemenką sumą. Pačiame smagaus vakarėlio įkarštyje lekiu namo pas savo augintinį. Ir dar daugybę dalykų reiškia žodžiai „Mano šuo“.

Ir jeigu jūs tikrai nusiteikęs turėti šunį, pasikalbėkime apie šunis! 

Nuo 2023 m. balandžio 24 dienos vėl buvo atnaujintas  Lietuvos kinologų draugijos (LKD) Mokymo centro visuomenės švietimo projektas - virtualūs susitikimai „Svajonių šuo: pažinkime veisles“ (anksčiau jis vadinosi „Penktadienio šuo“, nes pašnekesiai vykdavo penktadieniais). 

Pirmiausia buvo susitikta su ryzenšnauceriais (veislynas „Tauro gildija“). Patyrusias ryzenšnaucerių veisėjas Jurgitą Rynkevičienę ir Jurgitą Vasiliauskaitę kalbino LKD komunikacijos koordinatorė Ieva Urbonaitė. 

Jau galima pamatyti pasakojimus apie mopsus, rotveilerius, borderkolius, Maltos bišonus, levretes, pudelius, lygiaplaukius retriverius, čekoslovakų vilkšunius ir kitas šunų veisles.

Susitikimų – pokalbių įrašus rasite LKD facebook paskyroje bei LKD youtube kanale.

Pristatydami savo patirtį Lietuvos kinologų draugijos šunų veisėjai tikisi, kad būtent jūs ištrauksite jų išveistam šuniukui laimingiausią bilietą – visavertį gyvenimą. Kad visada pasirūpinsite gyvūno gerove ir kad būsimasis jūsų augintinis gyvens pačiuose geriausiuose namuose. 

Susipažinkite su šunų veislėmis!

 https://www.facebook.com/KinologijaLT/videos