Universitete šėlo šunys

2015 Gegužė 20 d.

 

Prisiminkite studentiškus laikus: artėjant sesijai, kaip jautėtės? Kokios nuotaikos apimdavo prieš egzaminus? Tas laikotarpis išties nelengvas. Ne išimtis ir Gedimino technikos universitetas, kuriame pats egzaminų įkarštis.

„Studentų susitikimai su šunimis vyksta Majamio, Kolumbijos bei kituose Jungtinių valstijų universitetuose, jie vadinami terapijos seansais su šunimis. Šunys mokymo įstaigoje ar darbovietėje daugelyje šalių yra įprastas reiškinys “, – sakė renginio organizatorė, rinkodaros vadybininkė Ugnė Poderytė.

Gegužės 20-ąją, per ilgąją pertrauką, bendradarbiaujant LKD Mokymo centrui ir VGTU Viešosios komunikacijos direkcijai, pirmą kartą šioje aukštojoje mokykloje buvo suorganizuotas ir „šuniškas renginys“. Paprastas, šiltas universiteto bendruomenės ir dresuotų šunų susitikimas – parodomoji programa (nuo rudens Kaniterapijos asociacija planuoja ir kaniterapijos projektą).

„Svarstėme įvairias galimybes sunkiu studentams laikotarpiu suteikti gerų emocijų, nukreipti dėmesį į kitokią patirtį. Šunys atrodė tinkamiausias pasirinkimas – ir studentai, ir darbuotojai liko patenkinti“, – įspūdžiais dalijosi U. Poderytė.

VGTU dirbančio teisininko Manto Račkausko nuomone, gyvūnai suteikė gerų emocijų ir dar kartą visiems priminė, kad kiekvienas šuo, nesvarbu, didelis ar mažas, turi būti auklėjamas. Susitikimą su šunimis stebėjęs vyriškis taip pat turi augintinį.

Parengti šunų pasirodymą Mokymo centrui padėjo dresūros mokyklos „Lordžio letena“ komanda. Ačiū puikiai išauklėtiems šunims, o su universiteto studentais susitiksime rudenį.

http://www.alfa.lt/straipsnis/49854063/stresa-pries-egzaminus-vgtu-studentams-padejo-malsinti-sunys

G.Kavaliauskaitės nuotr.