Kviečiame ruošti šunis naudingai veiklai

2016 Rugpjūtis 19 d.

 

Šunų dresūros ir sporto centras „Nasrai“ kartu su Kaniterapijos asociacija kviečia šunų augintojus ruošti savo šunis socialinei veiklai – dalyvauti projekte „Šunys – edukacijai ir terapijai“.

Kartu su patyrusiais šunų elgsenos specialistais mes siekiame, kad edukacijos bei terapijos projektuose dalyvautų tik specialius mokymus baigę, egzaminus išlaikę šunys – kviečiame vedlius ir šunis įgyti naujų žinių bei patirties.

Tinkamas šuns pasirinkimas, socializacija, specialusis parengimas, teisės dalyvauti edukaciniuose bei kituose, su kaniterapija susijusiuose, užsiėmimuose įgijimas – tai žinių ir patirties reikalaujantis procesas. Būtent todėl paprašėme patyrusių šunų elgsenos specialistų koordinuoti šią veiklą.

Jūsų šuo gali būti labai draugiškas, mielas, tačiau tai dar nereiškia, kad jis tinka švietimo arba terapijos užsiėmimams. Nemaži reikalavimai keliami ne tik šuniui, bet ir jo šeimininkui. Šuns vedlys turi sukaupti ne tik dresūros žinių, bet ir puikiai pažinti savo šunį, išmanyti šuns psichologiją, kūno kalbą, kitus dalykus.

Šunų dresūros ir sporto centro „Nasrai“ steigėjai Erna ir Algis Valčiukai maloniai sutiko pasidalyti savo patirtimi – pasinaudokime ja!

Treneriai padės jums paruošti augintinius terapinio šuns egzaminui ir būsimai veiklai, dresūros aikštelėje jūs sutiksite naujų draugų ir aktyviai, naudingai praleisite laiką.

 

 

Kokie šunys gali dalyvauti treniruotėse?

• Socialūs ir tinkamai socializuoti (ramiai reaguoja į žmones, gyvūnus, įvairius dirgiklius), mokantys pagrindines komandas.
• Ne jaunesni kaip 1 metų, paženklinti integriniu grandynu („mikročipas“). Jeigu susidarys jaunų šuniukų (iki 1 metų) grupė, treneriai mokys ir juos.

Informacija apie trenerius

Užsiėmimus ves daugiau kaip 20 metų treniruojantys šunis LKD dresuotojai, šunų elgsenos specialistai Erna ir Algirdas Valčiukai, vedantys dresūros bei Agility seminarus.

Erna ir Algirdas aktyviai dalyvauja su savo ruoštais šunimis varžybose, daug kartų atstovavo Lietuvai Agility pasaulio ir Europos čempionatuose.

Algirdas taip pat dirba su problemiškais šunimis, adaptuojant juos šeimose ir sprendžiant elgesio problemas. Moko būsimus šeimininkus, kaip teisingai vertinti šuns elgesį ir reakcijas.

Erna veda treniruotes jauniems šuneliams ir treniruoja sportininkus, besiruošiančius Obedience varžyboms, taip pat dirba su vaikų ir jaunimo grupe, kur padeda jauniesiems šeimininkams tinkamai auklėti savo keturkojus draugus, moko juos dresūros ir triukų pradmenų, ruošia varžyboms ir parodoms.

E. ir A.Valčiukai nuolat kelia savo kvalifikaciją įvairiuose dresuotojų kursuose Lietuvoje ir užsienyje, 2016 m. vasarą jie baigė kaniterapijos asistentų mokymus.

Užsiėmimai vyks nuo rugsėjo mėnesio Šunų dresūros ir sporto centre „Nasrai“ (Vydūno alėja 4, Kaunas).

Planuojamas šunų kiekis grupėje – ne mažiau kaip 5 ir ne daugiau kaip 10. Šuns vedlys mokysis ir ateityje laikys egzaminą tik su savo šunimi.

Registruojama iki rugsėjo 18 d.

Registruodamiesi e. laiške nurodykite savo šuns duomenis (veislė, amžius, lytis, vardas) ir savo vardą, pavardę, mob. telefono numerį.

Užsiėmimai mokami, prašome kreiptis e.paštu info@nasrai.com.

Informacija teikiama e.paštu info@nasrai.com arba mob. telefonu + 370 687 88 450.

Pastaba: Terapinio šuns egzaminą vykdys atitinkamą kvalifikaciją turintys specialistai. Šunis ruošę treneriai egzaminuoti tų pačių šunų negalės.

Vilniečių dėmesiui: nuo spalio mėn. vėl renkama nauja grupė Vilniuje – šunis ruoš Ieva Kuzminienė (informacija bus paskelbta po rugsėjo 1 d.).

ŠUNŲ EGZAMINO NUOSTATAI